- Lid sinds
- 16 aug 2009
- Berichten
- 20.784
- Waardering
- 2.024
- Lengte
- 1m88
- Massa
- 120kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
filmpje volgt nog? denk je dat ik die ga sturen dan? was maar een grapje!!!
maar je bent goed sterker geworden chefkok, weet nog dat je amper 200 liftte.
.ik vind dat je altijd met veel inzet bezig bent kevin!

Kleine update van de afgelope paar weken. Niet heel veel bijzonders, voorbereiden op vlaanderen. Dat gaat redelijk, de axle is echt een onding dat moet ik zeker gaan afwisselen met log in de toekomst.
Een paar highlights van de afgelope paar maand kwa lifts, die ik niet vernoemd heb.
5x160kg SQ
1x130kg CGBP
kwa bodyweight ook wel behoorlijk zwaar atm, een kleine 115kg. Na het sterkste man seizoen, toch echt weer wat strakker eten. Voel me wel sterker dan ooit.
Volgende week op vakantie, een paar dagen voor de wedstrijd weer terug. Dat is niet ech ideaal, maargoed het is niet anders.
Als je een avond nar blanes komt moet je me ff een smsje sturen bro, ik stuur je mun nummer wel in pm
Als je een avond nar blanes komt moet je me ff een smsje sturen bro, ik stuur je mun nummer wel in pm
ik ga dinsdag
