- Lid sinds
- 19 jul 2010
- Berichten
- 2.907
- Waardering
- 2.890
- Lengte
- 1m75
- Massa
- 80kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Dat mag maar of je zo de meeste reps eruit kunt halen is maar de vraag, er mag maar 1 dumbbell gebruikt worden dus die moet je telkens wisselen.
Dat mag maar of je zo de meeste reps eruit kunt halen is maar de vraag, er mag maar 1 dumbbell gebruikt worden dus die moet je telkens wisselen.

Je mag binnen de 90 sec. zo vaak van arm wisselen als je wilt, wel gewoon op het bankje blijven zitten uiteraard.
We hebben een gewicht gekozen waar gemiddeld 8-10 reps mee gedaan kunnen worden, we gaan het zien.10kg voor de vrouwen is denk ik een mooi gewicht. 30kg voor de heren lijkt alleen weggelegd voor de zwaargewichten, maar we gaan het zien.
Ben benieuwd hoeveel reps die uithaalt. Ook benieuwd of ik zelf reps haal met dit gewicht xDNee , nu doe je ook mee

30kg voor de heren lijkt alleen weggelegd voor de zwaargewichten, maar we gaan het zien.
30 kilo voor de mannen, 10 kilo voor de vrouwen? IS dat niet wat een te groot verschil?
Geen ideeBoh wat een inzending al!! Waren dat er 31 ong ofzo?

Wat was er nou gebeurd met jouw "3 rondes lukt wel"?
Tel er zelf 32 (34 min de eerste geassisteerde rep per hand)Boh wat een inzending al!! Waren dat er 31 ong ofzo?
