Koppie
Ripped Bodybuilder
- Lid sinds
- 17 nov 2016
- Berichten
- 3.229
- Waardering
- 3.763
- Lengte
- 1m84
- Massa
- 86kg
- Vetpercentage
- 16%
Hij komt er wel steeds zelf mee. Nu een weekje bezig met SL 5x5.![]()
Dus intrinsiek gemotiveerd?! De enige juiste motivatie
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Hij komt er wel steeds zelf mee. Nu een weekje bezig met SL 5x5.![]()
Ja, ik hoef er niet achteraan.Dus intrinsiek gemotiveerd?! De enige juiste motivatie![]()

De vakantie is voorbij! Trainen!

Goede borst en tricep man!
Thanks Marv! Ben ook zeer tevreden over mijn borst, (wel vreemd dat ik maar +/- 80kg kan benchen, zal wel gedeeltelijk te maken hebben met mijn lange gorilla armen) biceps en triceps, benen en rug zijn ook goed en droog. Schouders en traps zijn ook prima. ALLEEN DIE BUIK! VERDOMME!Goede borst en tricep man!Je oogt ook goed droog!
En wederom een mooie workout!

Herkenbaar dit..Thanks Marv! Ben ook zeer tevreden over mijn borst, (wel vreemd dat ik maar +/- 80kg kan benchen, zal wel gedeeltelijk te maken hebben met mijn lange gorilla armen) biceps en triceps, benen en rug zijn ook goed en droog. Schouders en traps zijn ook prima. ALLEEN DIE BUIK! VERDOMME!![]()
Ach..ik heb liever een goede chest en een shitty bench..dan vice versaErg goede borst!
Thanks man!

Dat kun je doen bij handtekening (rechtsboven in het scherm op je profielnaam klikken en dan linkerkolom de 2e link).

Ga ik even kijken...

Bench blijft hoger dan dat hij was inderdaad. Dat is dan in ieder geval gelukt.
Ik zie nu ongeveer een zelfde training als vorige keer, ook qua curls..Zit er niet meer in? Moet je niet progressief overloaden.


Bedankt..ik train dus als een oude ventBench blijft hoger dan dat hij was inderdaad. Dat is dan in ieder geval gelukt.
Dit voelt gewoon goed. Als ik zwaarder ga dan voel ik het minder en ga ik meer gooien. Sterk genoeg voor een vent van bijna 50 jaar. Het gaat me meer om mijn gezondheid en af en toe probeer ik ergens te verbeteren, dat was deze keer de bench. Ik heb geen zin om op alles tegelijk te gaan pushen. I'm too old for that shit.
All out op 1 oefening zou natuurlijk kunnen maar ik probeer ook de intensiteit zo hoog mogelijk te houden. Mijn trainingen duren meestal maar een minuut of 50. Een aantal mensen waar ik mee heb getrained trekken dat helemaal niet. Dat is ook kracht natuurlijk. Weinig rust en toch hoge gewichten. Als ik meer rust kan het zeker nog zwaarder.

Jij zegt het... Voel je je ook al oud?


Zodra ik ga gooien en geen echte reps meer kan maken dan gaat er gewicht af of ik maak minder reps. Ik kan vast ook wel 90kg benchen als ik wat meer smokkel, snelle reps maak (ik ga altijd langzaam naar beneden) en minder diep ga. Ach ja, dan zit ik alleen maar mijn eigen ego te strelen en kom nergens verder. Boeit mij ook niet wat een ander er van vindt (ja, dat moet met dtVooral van dat gooien herken ik wel. Zeker met oefeningen als rows of pulls...tuurlijk kunnen dat soort oefeningen zwaarder, maar de uitvoering gaat daar vaak snoeihard onder lijden.
).
