DJR89
Freaky Bodybuilder
- Lid sinds
- 30 aug 2008
- Berichten
- 5.203
- Waardering
- 653
- Lengte
- 1m87
- Massa
- 80kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Gaat lekker hier! 34kg one arm rows zijn prima! Geniet van je refeed, het is goed om die regelmatig te implementeren.![]()
Thanks man! Hoe bevalt je vakantie je?![]()
Dit word mijn eerste refeed, probeer lekker hoog in carbs te gaan maar houd wel rekening met genoeg eiwitten daarbijMisschien dat ik eventueel mijn kwark shake vervang door schnitzel voor meer carbs en een beetje minder eiwitten.
Nette training kerel.
Is het niet zwaar om je training op te splitsen ?
Best wel nieuwsgierig na, zie dat je het geregeld doet.
Je kunt evt. ook wat junkfood toevoegen, heb je meteen een refeed EN een cheat meal! Ijs met dit weer is heerlijk.
Bij mij gaat het lekker rustig, kan dit jaar helaas niet weg wegens mijn scriptie. Kan zijn dat ik er volgende week weer aan mag werken.
D
Misschien een mini magnum zo dadelijk dan![]()
Klinkt lastig man, zo'n scriptie. Universiteit zeker?![]()
Ok, lijkt me echt verdomd zwaar en moeilijk om je dan weer de sportschool in te sleuren![]()
Powernap!
---------- Post toegevoegd 2 August 2013 om 19:25 ----------
Klopt! Njah niet zozeer lastig, maar gewoon veel! Zit nu bijna op 100 pagina's.