Vorige week maandag getraind, daarna niet meer door omstandigheden en luiheid. Vandaag dus met frisse moed begonnen aan de voorbereiding op de
meet in Amersfoort.
Seated cable rows:

Series van 10, weet niet precies meer.
Seated neck press:
5x100
6x100
7x100
8x100 (VPR)
Beetje laag volume voor mijn doen. Geen bewuste keuze, maar het voelde vandaag niet goed genoeg. Die 8x100 had mijn tweede set al moeten zijn, ik wilde bij 10x eindigen vandaag. Maar slecht geslapen, etc. Er uitgehaald wat er vandaag in zat, volgende keer beter.
Deadlift lockouts (5 cm boven knie):
5x140 double overhand
2x180 double overhand (zwakke grip!)
2x180 double overhand (zwakke grip!)
3x220 mixed grip
3x220 mixed grip
10x220 met straps (gestopt uit verveling, had de 20-25 reps ook wel gehaald)
1x180 static hold, double overhand (5 seconden of zo)
1x140 static hold, double overhand (15 seconden ongeveer)
Ja, mijn grip is echt heel zwak vergeleken met de rest van mijn lichaam. Had hetzelfde probleem vroeger met judo ook. Sommigen hebben de mazzel dat hun grip sterker wordt door gewoon hun lifts te doen. Ik moet het echt specifiek trainen. Zal ik maar weer eens gaan doen. NB: geen magnesium gebruikt bij deze lifts. Doe ik wel op een wedstrijd.