free
Ripped Bodybuilder
- Lid sinds
- 24 jun 2010
- Berichten
- 3.003
- Waardering
- 167
- Lengte
- 1m85
- Massa
- 74kg
- Vetpercentage
- 12%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Het gaat erom dat in de regels staat dat hoofdbedekkingen niet toegestaan zijn. Als die moslima's dan alsnog naar die sportschool gaan moeten ze niet gaan zeuren over hun hoofddoeken.
Als je weet dat het niet toegestaan is moet je maar een andere sportschool opzoeken waar het wel toegestaan is.
Ja en nu?
nu snap ik niet dat hier ineens een topic van 10 pagina's over komt
''Je kunt je niet voorstellen hoe kwetsend het is om ergens geweigerd te worden op basis van je hoofddoek.''
Stap eens een sportschool in een Islamitisch land binnen met een keppeltje op je hoofd, grote kans dat je ter plekke geliquideerd wordt.
Elke regel of opmerking die ook maar enigszins als disciminerend opgevat kan worden, wordt door een bepaald deel van de bevolking meteen aangekaart en bestempeld als racisme.
Het wordt tijd dat deze Islamitische mensen die zo redeneren eens bij zichzelf na gaan denken wat ze proberen te bereiken. Willen ze nou de regels die wij gebasseerd hebben op onze cultuur veranderen in de regels zoals die gelden in hun cultuur? In onze cultuur hebben vrouwen net zoveel rechten als mannen, en worden ze dus gelijk behandeld. Als een man met een petje die sportschool binnen stapt wordt hem verteld dat een hoofddeksel verboden is. Dus waarom zou een vrouw van een bepaalde cultuur dan wel een hoofddeksel mogen dragen? Dan maak je onderscheid, en dat is discriminatie.
Als je bij de buren gaat eten hou je je toch ook aan de regels. En staan de regels je niet aan? .. Dan ga je toch lekker naar huis waar jou regels gelden.
Hetzelfde geld voor allochtonen. Staat dit land met deze cultuur en regels je niet aan? Ga dan terug naar waar je vandaan komt waar de regels zo zijn als jij dat wil. Probleem opgelost.
Vanaf het begin hebben hun de regel gehad "Geen hoofdbedekkingen!". Dan kun je wel weer de discriminatie rol spelen (moslima's) maar dit hele gedoe zou niet eens op het nieuws zijn geweest als ze een andere sportschool hadden opgezocht, eentje waar hoofdbedekkingen wel toegestaan zijn.Het gaat niet om discriminatie of wat dan ook, het gaat gewoon om gezever. Je hebt er toch geen last van als iemand een hoofddoek om heeft bij het sporten? Van mijn part komen mensen met een dikke dildo op hun voorhoofd vast getaped sporten. Ik ben echt geen voorstander dat iemand ten alle tijden een hoofddoek op moet kunnen hebben, maar als je gaat mekkeren over hoofddoeken tijdens sporten schiet je echt aan het punt voorbij. Mensen moeten echt wat minder zeiken en hun mening niet zo opdringen aan anderen. Let lekker op jezelf en stoor anderen niet met je gedrag.
Wtf is "ze da"? Ben jij een van die belgen zot? Amai, wablief jij mochte nederlands leren typen zotteke.
Vanaf het begin hebben hun de regel gehad "Geen hoofdbedekkingen!". Dan kun je wel weer de discriminatie rol spelen (moslima's) maar dit hele gedoe zou niet eens op het nieuws zijn geweest als ze een andere sportschool hadden opgezocht, eentje waar hoofdbedekkingen wel toegestaan zijn.
Maakt niet uit dat het een domme regel is, vind ik zelf ook. Maar als de sportschool het als een regel heeft dan hoor je je daar maar aan te houden.
Vanaf het begin hebben hun de regel gehad "Geen hoofdbedekkingen!". Dan kun je wel weer de discriminatie rol spelen (moslima's) maar dit hele gedoe zou niet eens op het nieuws zijn geweest als ze een andere sportschool hadden opgezocht, eentje waar hoofdbedekkingen wel toegestaan zijn.
Maakt niet uit dat het een domme regel is, vind ik zelf ook. Maar als de sportschool het als een regel heeft dan hoor je je daar maar aan te houden.
