- Lid sinds
- 23 jan 2005
- Berichten
- 6.246
- Waardering
- 127
- Lengte
- 1m50
- Massa
- 150kg
- Vetpercentage
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Netjes Loo, al zit er wat werk bij wat jij toch zeker zwaarder kan verzetten!
Haha, wat dacht je bij die barbell shrugs... ff volpompen met 16x60?
Verzuurde traps zijn echt heerlijk![]()
Jij blij dat het spierpijn is in die onderrug ipv andere pijn
Best goede training


+1Dude je sloopt jezelf. Zoek gewoon 1 baan voor doordeweeks.

Geen tijd man, gewerkt van half 9 tot half 10
En vanmorgen weer om 6.45 de deur uit.
Zeker een goeie dosis Crack voor de training van vanvond nemen, anders komt het niet goed.
(en morgen weer werken van 9 tot 14.00, daarna "ff" naar m'n schoonfamilie in België voor een etentje, daarna weer naar huis want op zondag ook weer werken van 8.30 tot 15.00. Weekend? Wat is dat?)
Voor de mensen die niet hoeven werken vandaag; lucky ****ing bastards!![]()

Dude je sloopt jezelf. Zoek gewoon 1 baan voor doordeweeks.
Je gaat toch niet naar België en weer terug naar Nederland op dezelfde dag als je die dag ook eens moet werken en nota bene de volgende dag ook. Dan zeg je toch gewoon ff nee tegen je schoonfamilie. Ben je krankzinnig geworden ofzo?![]()
Loo is monddood gemaakt door zn chickAlleen dbb is nog zijn domein, maar voor hoelang nog
![]()
, ja jullie hebben gelijk, het is eigenlijk te epic voor woorden.Je zou vandaag maar moeten werken...K*t voor je man
Maar goed aan het eind van de maand ben je weer blij als je op je bankrekeningetje kijkt.
Vandaag, 07:40 #147
Loo
Colossal Veteran
Oei die tijden waarop je post doen gewoon pijn aan mijn ogen.
Het trainen gaat gelukkig nog goed.

Whaha kap gewoon met één baan. Je hebt toch HBO opleiding of niet? Ga dan verder naar de Uni Loo, kan je nog lekker beetje studeren.![]()
Trainse en sterkte![]()
die gozer heeft al 8 jaar gedaan over zijn eerste studie. Nog een studie en hij kan aan het werk tegen de tijd dat ie de 35 gepasseerd is
Harde shit Loo. Maar weet je jongen, dit is goed voor je zelfrespect. Een harde baas ben je niet alleen in de gym. Goed bezig kerel!![]()
die gozer heeft al 8 jaar gedaan over zijn eerste studie. Nog een studie en hij kan aan het werk tegen de tijd dat ie de 35 gepasseerd is
![]()

