- Lid sinds
- 2 jul 2010
- Berichten
- 1.642
- Waardering
- 896
- Lengte
- 1m86
- Massa
- 86kg
- Vetpercentage
- 11%
maar nieuwe spieraanmaak gebeurd uit echt maar enkele grammen boven het behoud en de maximale anabole respons van proteine bereik je ook al met maar enkele grammen bcaa's per paar uur dus ruimte zat bij hoge proteine inname..
Is het proces voor nieuwe spieraanmaak zo zuinig ja?
Waar heb je dit vandaan klinkt interessant, zou er graag meer over weten.

1kg gains per maand = ~30gr lbm per dag inclusief merendeel water en nog wat glycogeen, trygliceride, etc. Blijft er een paar grammen over nieuw uit proteine. En 1kg is al heel veel gains.


ik heb inderdaad een stukje minder trek dan anders, dus dat is wel nice! Heb jouw info gebruikt en voor vandaag wordt het dan: 1601 - 135, 135, 61 (ekv). Minus de cardio die ik straks doe kom ik dan denk ik op +650 voor deze week maar vind dat helemaal prima, heb ik sowieso elke week wel.