Fitness Seller

Op naar de sterren, en daar voorbij

Knap hoor al die kilo's eraf:-))
 
Zo je gaat hard kerel. Heftig veel er af voor jou lichaam man.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #4.843
  • Topic Starter Topic Starter
  • #4.845

Moguh! Hoe ist gozer?

Vandaag Amersfoort Untouchables vs Groningen Giants gezien. Vriend waarvoor ik kwam kijken maakte zn eerste touchdown in de competitie :D Supermooi. Kan een paar keer meetrainen in de zomervakantie maar wil me daarna pas inschrijven. Kan ik eerst de base-cycle van Smolov doen en dan t veld opstappen met brute poten. Wil de komende twee weken maxen op squat en deadlift voor Smolov. Squatten heb je dan nodig voor je 1rm percentages en ik ben gewoon benieuwd wat t voor mn deadlift doet. Zal daarnaast simpel UB werk doen (geen idee of ik daar nog puf voor heb, hoop 2x in de week te benchen pullups te doen en iets van overhead pressen ofzo. Maargoed eerst moet mn knie genezen.
 
leef jij ook 's nachts
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #4.847

Mja (zoals je aan mn post van 04:49 gisternacht kan zien :p). Nu tukken, die korte nachtjes breken me nu wel een beetje op. Over 5 uur al mn nest uit richting een christelijk evenement, effe potje latino-terror-groove-rock bouwen :D
 
Wat is trouwens je streefgewicht als je uit de cut komt? Je zit nu op 79kg je wilt op 77kg @ 10% uit komen of schat ik het dan te hoog in?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #4.849
Dunno, nog even abs wat zichtbaarder maken. Soms komen ze al door als ik net wakker ben :D Nog 1 a 2 procent denk ik.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #4.851
Ben benieuwd! En screw biceps, onderrug is de shit!
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #4.852
Zo eed kijken of ik nog kan deadliften. Pols is zo goed als over. M'n knie kan ik nog niet helemaal buigen maar ik denk diep genoeg voor een deadlift. Even kijken hoe het gaat met m'n schouder. Dr moet toch wat gebeuren wil ik binnenkort maxen! Hoop eind van t jaar 200 te trekken so lets get to it!

(Slaap is wel echt... Apart laatste weekend. Zondag tot na 12en geoefend met de band, reizen, 4,5u geslapen omdat we sochtends gingen spelen en er vroeg moesten zijn. Gisteravond totalloss thuisgekomen en van 20:30 tot 2:15 geslapen, tentamen geleerd tot 6u, nog 2 uurtjes geslapen en tentamen verprutst net :p)
 
Leuk dat je aan rugby doet, vind ik altijd wel leuk om te zien. Veel leuker dan voetbal.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #4.856
@Dwarf: Lekker is dat met een schouderblessure :sad: Ja ik vind het erg onwerkelijk om elke ochtend minder dan toen ik begon met KT :D

@Ballon: Technisch gezien moet ik nog beginnen maar de plannen liggen er ;)

Deadlift Deadstop
8x60kg
5x80kg
3x100kg
3x100kg
1x120kg
1x140kg
1x150kg
1x160kg
1x160kg Deze rep deed pijn aan m'n schouder dus ben gestopt. Pijn bleef ook toen ik al gestopt was, frustrerend om te stoppen maar was echt het beste. 170 zat er zeker in. Echt klote van m'n knie nog, kan niet lekker zakken met m'n kont en lift toch steeds om m'n knieën heen. Wil nu nog een maand strict gaan carbcyclen en dan maxen op m'n squat (om Smolov meso cycle te doen) en DL. Wil toch wel voor 180 DL gaan.

Oh en 5 pullups (deadhang) gedaan maar voelde niet lekker.
 
Super sterk, en goed dat je toch gestopt bent:):o
 
sterke deads man! die 200 eind van het jaar red jij wel!
 
Nice deads, je had die 120kg en 150kg er denk wel uit kunnen laten als warming up. Neem aan dat je ze nu deed om het even aan te voelen?

210kg voor het eind van het jaar toch?
 
Mc& Abs? :D , nice bro !
 
Terug
Naar boven