AndroidHealthClinic

forumgame 16: die anschlus oder der untergang WOII

Vreemd dat iedereen makkelijk op jorgy gaat.
 
Ey **** dit man.. Ik ga niet voor jorgy... Ik wil Hitler eruit hebben vandaag of die achterlijke Panzer..

Ik ga zo alle verhalen opnieuw lezen want een hint over wie de Panzer is moet er zoiezo instaan lijkt me..
Daarnaast is Jorgyboy zo inactief als de pest dus als het goed is hoort die er gewoon vanavond uitgeschreven te worden, dus in principe wordt dit dan een verspilde stemronde.

Ik zal zo komen met een heel verhaal, eventuele hints, maar dat duurt zeker wel tot 16.00
 
verhaal nacht 1

Na een onregelmatige eerste dag zijn de eerste tactische besprekingen gehouden.
Het plan word gesteld door churchill om de RAF naar rusland te vliegen zodat die daar protectie kunnen geven aan General Zjoekov. Echter Zjoekov doet niks anders aldaar dan in zijn grote rode roadster rijden en hij laat zijn alpha as phuck baard staan.

De Duitse luftwaffe bleef deze nacht binnen staan zodat de geallieerden vrij spel hadden in het luchtruim. Echter de grondtroepen ondernamen actie en trokken op naar een man waarvan zijn beroep pas tot volle uiting kon worden beoefend bij een overwinning van de geallieerden na de 2e wereldoorlog om daar polshoogte te nemen.

bird2-he219.jpg


De luchtsteun van de RAF was niet nodig geweest maar Churchill was Churchill niet geweest als hij aan boord van zijn vliegtuigen de nodige paratroopers had gestuurd. Deze had hij nodig om boven Duitsland te droppen zodat Operatie Chastise voltooid kon worden in het Duitse grondgebied.

1394120609150023.jpg

Een deel daarvan zou nadat deze operatie voltooid was doortrekken naar de Franse hoofdstad Parijs. Er waren berichten gekomen van de veldheren dat daar een verrader zou zitten die vermoord zou moeten worden voordat hij meer informatie kon uitlekken naar de Duitsers. Dezelfde berichten had de Führer op eigen houtje vernomen van zijn externe dienst. Hij heeft geen advies gekregen en ook hij stuurde zijn troepen naar de Franse hoofdstad voor de moordpoging. Daarna nam hij het ervan in de Berlijnse hoerenbuurt


De 2 kampen kwamen op hetzelfde moment in de Franse hoofdstad aan maar het was een soldaat van de Duitsers die op het juiste moment de trekker overhaalde en ervoor zorgde dat de Franse hoofdstad overgenomen kon worden door de Duitsers en ze daardoor dichter bij wal konden komen.

200px-De_Gaulle-OWI.jpg


Charles De Gaulle
ofwel Alley Cat is dood
Hij was burger en zou nooit de toekomstige wereldleider zijn geworden die hij had moeten worden.
Dood gewenst door de Duitsers en de Geallieerden, gestorven voor Frankrijk

bevrijding-van-parijs-16223.jpg


stemmen kan tot zondagavond 22.00

verhaal dag 2

Het 2e jaar van de 2e wereldoorlog is aangebroken en Ion Antonescu rijdt samen met Hitler naar de Berlijnse hoerenbuurt toe om het daar es lekker ervan te nemen. De gevreesde Ion die dat jaar net zijn eerste plan heeft uitgevoerd tov het Jodenprobleem in Roemenie en Hitler besluiten naar binnen te gaan naar een heel blond en mooi jong meisje om haar het gezag van het derde rijk te laten voelen.

hitler.jpg



terwijl ze bezig waren met het uitbreiden van het derde ‘rijk’ begonnen ze wat op te vallen aan het meisje, haar haar liet los en het bleek dat ze zwart haar had en dat het goud wat ze in de kamer had vooral dat voor haar geloof had.

marlene-dietrich-berlijn.jpg



Helaas twijfelden de 2 geen moment en trokken zich terug. Het meisje dat maar 1 nacht eerder het bed had gedeeld de dag ervoor met een lid van de luftwaffe werd in een ghetto gezet en helaas overleed ze nadat ze in Bergen Belsen net zoals vele anderen.

Bergen_Belsen_1945-_George_Rodger.jpg


Quibus is overleden
Hij was de h**r.

verhaal nacht 2

Nacht 2 is aangebroken, het volk probeert de leiders te leiden naar de juiste beslissingen. Betere beslissingen dan gevallen zijn de nacht en dag ervoor. De duitsers hebben met Goebbels en zijn totaler krieg het volk meegekregen in de oorlog. Het gehele 6e leger staat aldaar achter hun leider.

http://www.youtube.com/watch?v=rEitwcZa3k4

Het gevolg was snel te merken in europa, de duitsers trokken verder op aan het oostfront waar de baard van Zjoekov alsmaar langer word van alle problemen waarmee de russen te kampen krijgen.
Charles de Gaulle heeft het slagveld al moeten verlaten, Frankrijk is in zijn geheel overgenomen waardoor de Duitsers vrijspel krijgen in het luchtruim boven het kanaal. De luftwaffe vliegt alsmaar verkenningsroutes voor de juiste plaatsing van hun v1 en v2 rockets.

De paratroopers landen na hun geslaagde missie in Duitsland waar ze gedropt werden door de RAF verder naar Sicilië waar ze EIsenhower helpen met de invasie aldaar. Mussolini’s oorlogstactiek daar slaat van geen kant en met de hulp van de troepen die gedropt zijn en zonder weerstand van de duitsers trekken ze makkelijk op.

De Duitsers besluiten londen te bombarderen op zijn meest gevoelige punt door de luftwaffe. Echter churchill en Monty zagen dit mijlenver aankomen en de luchtafweer deed goed zijn werk. Het vliegtuig werd uit de lucht geschoten en heeft geen nut meer.

lrg0624.jpg


een andere move die deze nacht gedaan werd is het oprichten van de ghetto’s in Nederland. Helaas werd daar de best verkopende auteur in de Nederlandse geschiedenis opgespoord en erin gezet. Haar naam is natuurlijk Anne Frank, het meisje wat o zo verliefd was op peter en haar belevenissen in het achterhuis in haar dagboek neerpende tot de dag dat ze gevonden werd en weggevoerd naar westerbork. Van birkenau vandaan naar het geruchtmakende bergen belsen kamp waar haar zus Margot als 1e overleed aan de vreselijke omstandigheden die ze daar ondervonden.

http://www.youtube.com/watch?v=wy4wpGZ5UWE

Begin maart 1945 overleed Anne aan een combinatie van uitputting en van vlektyfus.
De oorlog zou mei dat jaar al zijn afgelopen.

24841196.jpg


Het achterhuis

Die ene dag staat nog,
in mijn geheugen gegriffeld.

Die ene dag,
die maar geen einde bleek te hebben.

Die ene dag,
van doodsangst.

Die ene dag,
we waren gesnapt.

Die dag,
was de dag van verraad.

Dat was de dag,
zeven augustus 1944.​


Imbaatwork
was burger zijn naam was

Anne Frank

Golderado
is beschermer van het Duitse rijk

De luftwaffe

Generalfeldmarschall+Erwin+Rommel+studiert+die+milit_rische+Lage-color+photo-ww2shots-people.jpg


Het is 1944, een gerespecteerd leider van de Duitsers staat op het punt om vlak na z'n pact met Von Stauffenberg zelfmoord te plegen. Von Stauffenberg was een soldaat in het regime van de Woestijnvos in de slagvelden in Afrika. De Gestapo is hier achter gekomen en stellen hem bijna geen keus dan de volgende keuze. Dat ging als volgt:

flick.jpg


Hij werd door Gestapoleden in opdracht van Hitler overgehaald om zelfmoord te plegen en zo zichzelf een showproces en zijn gezin de zogeheten Sippenhaftung besparen

Indien hij zelfmoord zou plegen zou hij met militaire eer begraven worden en zou zijn familie leefgeld ontvangen. Zo kon tevens worden voorkomen dat het zou uitgroeien tot een schandaal en een breuk van het moreel, met nefast resultaat voor Hitler en zijn handlangers tot gevolg als aan het licht zou komen dat de populaire Rommel in zijn opdracht uit de weg werd geruimd.

De geliefde Rommel had aan enkele minuten bedenktijd en nam in het bijzijn van de generalen een gifpil in. Hij werd erna onder militaire eer begraven.

http://www.youtube.com/watch?v=94-N48TkdXE

De woenstijnvos is niet meer.

Fitness Beginer was Erwin Rommel

Wat drommel, wat drommel, wat is dat met die Rommel? Die rommelige Rommel rommelt alles kort en klein!"​

Berlijn: 1942

Hitler zit in Berlijn samen met zijn geliefde Eva. Hij voelt zich versuft door de altijddurende angst, is het liefst versuft door de pillen en ziek van de altijddurende onrust in het land. Hij snapt dit niet omdat zijn grote mooie Duitsland de afgelopen paar dagen toch de juiste zetten hebben gezet en het juiste spel hebben vertoond. Hij keekt even wat Eva aan het lezen is en hij merkt op dat ze het nodige dichtwerk aan het lezen was van de grote schrijvers en filosofen die Duitsland en zijn geboorteland Oostenrijk hebben gekend:

Die gro*e Frage, die ich trotz meines drei*igjährigen Studiumsder weiblichen Seele nicht zu beantworten vermag, lautet: "Was will eine Frau eigentlich?"

Vortäuschen etwas nicht ist, was es ist, aber etwas anderes könnten Menschen, die glücklich kann, ruhig und ohne Angst. "

In Wahrheit hei*t etwas wollen, ein Experiment machen, um zu erfahren, was wir können.

Nichts ist schrecklicher als ein Lehrer, der nicht mehr wei* als das, was die Schüler wissen sollen.

An der Frauenbrust treffen sich Liebe und Hunger.

[Afbeelding niet meer beschikbaar]

Hij denk dat hij er goed aan doet de boeken van Freud en Nietzsche niet op de brandstapel te hebben gegooid voor de verheldering van haar geest. Maar er blijft continu iets knagen aan zijn geest, hij voelt zich zo afwezig ook en besluit te bellen naar zijn vrienden in Japan die in 1941 een mooie slag hadden geslaagd in Pearl Harbor. Helaas betekende dat daarom de Amerikanen zich ook gingen bemoeien in Europa, maar de Führer is ervan overtuigd dat zijn Duitse volk die Yanks zo in de pan kunnen hakken. Er had immers een Jood het volgende gezegd:

America is the most grandiose experiment the world has seen, but, I am afraid, it is not going to be a success.

Boekverbranding+(1933)+Bild_102-14597.jpg


Helaas kwam hem te horen dat de Jappen de aanval van de Amerikanen in de slag om Midway niet konden afweren en dat daarin zijn geliefde Strijder om wie hij elke nacht om advies vraagt om de situatie in Europa vanwege zijn roemruchte verleden hem ontvallen is.

Een man die we allemaal kennen als Hideki Tojo.

Tojo_Hideki.jpg


De reden dat Hitler zoveel kopzorgen bleek te hebben was al snel duidelijk: Hij verloor en Tojo en generaal Von Manstein aan het front in de Sovjet Unie. De tank waar Von Manstein inzat werd opgeblazen door de geweldige overmacht van de Sovjets in Koersk.

slag_bij_koersk.jpg


Hitler staat er nu slechter voor nu hij Rommel en von Manstein kwijt is aan het front in Siberië en Tojo in Japan en China. Al snel is duidelijk geworden wat hem die nacht zo wakker gehouden had.

Hideki Tojo is gesneuveld

Rob P was veldheer

Erich von Manstein is gesneuveld

Wallied( inactief) is burger

speciale rollen weer even hun ding doen voor 12 aub

Een bizarre nacht als gevolg van een goede geallieerde dag in de 2e wereldoorlog.

Himmler is in beraad met Antonescu over wat ze moeten doen met de situatie over de mogelijke verrader uit Jettingen. Hij heeft zijn move nog niet gedaan maar zal snel de explosie ten ontploffing brengen als de vooruitzichten blijven zoals ze zijn. Zijn beste vriend Rommel is al ten prooi gevallen aan de heksenjacht van Himmler. Wie weet zien ze elkaar snel terug in de hel.

245px-Bundesarchiv_Bild_183-S72707,_Heinrich_Himmler.jpg


De vriend van Rommel heeft de bescherming van de panzers bij zich.

Goebbels geeft een bekende naam door aan de Führer, deze sputtert ietwat tegen om het plan in orde te maken om de mogelijke invasie af te slaan in Normandië nu het luchtruim boven de Noordzee van de britten is. Het plan die hij stelt aan der Führer is door het killen van Montgomery voordat d-day uberhaupt van de grond af kan komen. Hitler heeft hier de nodige oren naar en besluit zijn ja-woord te geven.

De Britten daartegen hebben hetzelfde plan, de oorlog moet snel afgelopen zijn en daarom willen ze in de nacht het centrum van Berlijn bombarderen voor hun strategische slag in de nacht.

Aangezien de Duitsers geen jagers hebben besluiten ze een infriltrant te plaatsen bij het Britse leger en hem 1 taak mee te geven: Kill Bernard Montgomery.

De Britse RAF maakt zich op om naar Berlijn te gaan en hun paratroopers te droppen boven Berlijn om de juiste informatie te winnen. Echter het nachtleven van Berlijn lokte ze om afgeleid te worden van de oorlog en hun missie, ze besluiten hun missie te cancelen en in het hol van de leeuw te zitten voor wat thee. Hierdoor word het doelwit van de Britten niet gedood.

Echter de orde en opleiding van de ‘gevluchte’ Duitser in Londen doet het na behoren, hij luistert keurig na alle toespraken, maakt zich de Engelse taal goed machtig en weet het te spreken zonder zijn accent. Wanneer Monty net klaar is met zijn beruchte toespraak net voordat de invasie begint en gaat slapen in de hoofdstad loopt de Duitse assassin naar binnen. Zou dit plan echt gaan werken? Zo makkelijk na alle tegenslagen die de Britten gehad hebben?

Bernard_Law_Montgomery_1942.jpg


Het blijkt zo te zijn, voorzichtig doet hij wat cyanide in de slaapmuts van de Engelse generaal en vertrekt, op naar zijn volgende missie.

Monty merkt niks op en voelt zich vol vertrouwen na zijn toespraak op het leger en drinkt voor eht slapen gaan van zijn whisky.


Montgomery is dood, de invasie aan de Franse kustlijn zal vertraagd worden

Jimbooo was Montgomery hij was een veldheer

extra:
de paratroopers beschermden het doelwit van Churchill

prostitutes-in-berlin.jpg


Zoals gezegd is de afgelopen nacht onrustig verlopen. De paratroopers die hun taak hebben verzuimd de afgelopen nacht en bescherming boden aan hun doelwit zijn wakker.
Ze worden wakker in de Neue Synagoge in Berlijn in de Oranienburgerstrassse omringt met de buit van hun verraad van gisteren, namelijk de nodige prostituees en whisky. Hun Engelse uitspraak speelt hen te parten en het feit dat ze in een Synagoge liggen.

Zoals je al snel begrijpt was het duidelijk dat ze hun spullen moesten pakken en onderweg naar hun target moesten. Ze vergeten er werkelijk alles en het verloopt vrij knullig wat de Tommies doen.

Wanneer het target in zicht is is deze zojuist bezig met het opzwepen van het volk tegenover de Joden. Hij laat de nieuwe op 2 poten lopende tank zien en men begint te joelen van geluk. Jawohl hiermee kunnen we het jodenprobleem oplossen!

http://www.youtube.com/watch?v=hkClcMHP2fM

1 van de Tommies walgt van het tafereel en begint te kotsen bovenin de verstopplaats waar ze zitten waardoor de zaal hen en de legerheren hen opmerkt. Opnieuw is het rennen geblazen. Echter de Duitse Bloedhonden herkennen de geur van de Joodse Synagoge en de orgie van de nacht ervoor en is hun snel op het spoor.

104532d1258728151-joseph-goebbels-nazi-goebbels2.jpg


Waar de Duitsers niet op gerekend hadden is dat dit allemaal een lokmiddel is van de Amerikanen om Goebbels buiten de stad te lokken en uit zijn bunker. Dit was allemaal bedacht door de altijd even geniale Patton die zich buiten de stad verschuilde achter een kapotgeschoten tank.

Zoals gezegd stond Goebbels uiteindelijk buiten de stadsmuren er alleen voor. Het was makkelijk om hem toen in te rekenen en hem ter plekke te executeren zonder de luxe die hij gehad zou hebben met een zelfmoord. Zijn lijk werd in uiterst onaangename staat teruggegeven aan de familie.

104536d1258728191-joseph-goebbels-nazi-goebbels.jpg


Wanneer zijn vrouw Magda die hij meerdere malen had bedrogen met de nieuwe opkomende Duitse sterren van het nieuws hoorde en het resultaat van de moord zag besloot ze gelijk haar gruwelijke daad tot uitvoering te brengen. Haar kinderen zouden niet mogen leven zonder hun vader en zonder de overwinning van het Duitse rijk

1-joseph-goebbels-nazi-708268e4640c7b458ca3a10bc48bce1e_image_document_large_featured_borderless.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=9lyNgSPcJpM



104538d1258728237-joseph-goebbels-nazi-goebbels-kinder.jpg
Goebbels is dood

Woopy was de directe raadsman naar Hitler en veldheer

De 4e nacht is aangebroken en Wilhelmina staat klaar om het land toe te spreken via radio Oranje in de Engelse hoofdstad, ze had haar twijfels om verder weg te vluchten nu bleek dat Monty wel heel makkelijk om het leven gebracht kon worden. Maar ze blijft zitten waar ze zit in London en spreekt het verzet en het Nederlandse volk dapper toe.

In Duitsland loopt van Stauffenberg dagenlang met het plan om Hitler te vermoorden door middel van zijn bomaanval, deze wil is groter geworden na de dood van zijn goede vriend Erwin Rommel. Hij is vastberaden om met de gegevens uit London op bezoek bij zijn Doelwit te gaan.

Aangezien de RAF te weinig ingebracht heeft in de oorlog word hij door Churchill opgeheven, hij stelt wel een vliegtuig beschikbaar voor de paratroopers die daar dan ook gelijk gebruik van maken, ze gaan bij iemand staan waarvan de gehele familie dezelfde passie blijkt te hebben aldaar en ze worden er niet echt goed van.

De spionnen van panzers zijn op de een of andere manier aan Britse wal gekomen om polshoogte te doen voor hun aanval op de Britse hoofdstad, echter de Amerikanen houden daar de deur stijf dicht.

Maar we gaan terug naar Wilhelmina en haar emotievolle toespraken waarin ze goedmoedig het vaderlandse volk steunt en haar inbreng heeft in het verzet aldaar. De twijfels die ze eerder gehad heeft zijn helemaal weg en ze gaat met een goed gevoel naar bed.

undesarchiv_Bild_146-1984-079-02%2C_F%C3%BChrerhauptquartier%2C_Stauffenberg%2C_Hitler%2C_Keitel.jpg


Von Stauffenberg draagt de bommen om operatie Valkyrie uit te voeren. Deze bommen zijn van engelse makelij en heeft ie kunnen verkrijgen via zijn geallieerde connecties. Hij is bijna bij het punt waar hij de bom zal plaatsen. Daarvoor moet hij eerst de bommen activeren voordat hij ze kan gaan plaatsen. Dit doet hij in het gemak van een wc in een houten hutje. Hij merkt al snel dat hij ietwat gespannen is en gaat controleren of de bommen wel goed zijn. Hier ziet de pas gekroonde Generaal dat er een boodschap op staat. Namelijk het volgende: sorry, we moeten zeker weten dat je geen informatie meer kan doorspelen.


Bedenken doet ie zich geen moment en gooit de bommen van zich weg in paniek. Echter de lading is zodanig dat er niks meer van de omgeving overblijft. En dus ook niet van Von Stauffenberg.
Hij gaat niet de geschiedenis in als de aanslagpleger op Hitler en Tom Cruise zal geen hoofdrol spelen in de gelijknamige film. Alles wat hij krijgt is een staatsbegrafenis.

Aan de overkant van het kanaal bedenkt Koningin Wilhelmina dat ze haar slaaptabletten is vergeten in te nemen. Ze staat op van haar bed en loopt naar de badkamer, echter in de gang gaat het geluid van zachtjes gesluip van wat laarzen. Eerste wat in dr opkomt is dat dat wat kinderen moeten zijn die buiten op straat spelen, althans dat houd ze zichzelf voor.

Vanuit het niets trekt een jonge jongen nog een zak over het hoofd van de Majesteit en ze valt flauw. Het is simpel nu om de genadeklap toe te brengen wat hij ook doet tot groot genoegen en met de kreet: Heil Hitler!

[Afbeelding niet meer beschikbaar]
Von Stauffenberg is dood

(Wauter was van Stauffenberg en vermoord door de Britten, hij had de kant van de Duitsers nog )
Koningin Wilhemina is overleden
(Biobeast was Wilhelmina, ze was een veldheer van Churchill)

De RAF is eruit geschreven
(Stekkerdoos was beschermer)

Na de 2e wereldoorlog en na alle gruweldaden die hij erin had gepleegd werke Josef Mengele onder een andere naam als boerenknecht in het Duitse Rosenheim. Hij was erg trots op zijn experimenten die hij op de mensheid had gepleegd en voerde die nu uit op dieren voor verdere verfijning. Het bleekmiddel was verruild voor naaigerei en dat verhaal kennen we nu wel beste kijkbuiskinders.
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
19091.jpg

dachautests.jpg

Hij betreurde het diep dat de dwergenfamilie die hij in een apart verblijf had voor zijn onderzoeken hem afgenomen waren. Daar kon hij nachten over wakker liggen.

auschwitz-dwarfs.jpg


Lang zal het ook niet meer duren voordat ze me vinden peinsde hij telkens. Hij besloot net als zijn goede vriend Eichmann naar Zuid Amerika te vluchten. Hij vluchtte via Italië naar Buenos Aires en werkte daar illegaal als arts. Zijn specialiteit? Het uitvoeren van ondergrondse abortussen, juist ja. Na een korte vakantie in Zwitserland nadat Mengele van zijn vrouw scheidde, vroeg hij een nieuwe Duitse pas aan op zijn eigen naam die hij dan ook gewoon kreeg.

Hij trouwde in Uruguay waar hij was uitgeweken vanwege politieonderzoeken naar zijn respectabele werk als arts in de Argentijnse hoofdstad met zijn schoonzus.

Eindelijk kwam er vanuit Europa aandacht voor de voormalige SS-Hauptsturmführer met het arrestatiebevel van zowel Eichmann als Mengele. Dit dwong Mengele om meerdere malen van identiteit en land te verwisselen voordat hij overleed tijdens het zwemmen in Brazilië

mengele02_final2.jpg


De engel des doods is niet meer

Pure b had het verzoek uitgeschreven te worden, hij was burger


Spelerslijst:

1: Snepke1990
2: SuuS141
3: bikers

5: Penose

13: rob g
14: jorgyboy
15:whami
16: markrot

19: z1000

23: fiezefur
24: unknowndbb

26: origineel



Even alle verhalen samengevoegd als overzicht + spelerslijst.
 
Ey **** dit man.. Ik ga niet voor jorgy... Ik wil Hitler eruit hebben vandaag of die achterlijke Panzer..

Ik ga zo alle verhalen opnieuw lezen want een hint over wie de Panzer is moet er zoiezo instaan lijkt me..
Daarnaast is Jorgyboy zo inactief als de pest dus als het goed is hoort die er gewoon vanavond uitgeschreven te worden, dus in principe wordt dit dan een verspilde stemronde.

Ik zal zo komen met een heel verhaal, eventuele hints, maar dat duurt zeker wel tot 16.00

Waarom wil je per see hitler er uit en niet Churchill?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #710
t*ring wat heb ik veel geschreven al xd
Net even der Untergang gekeken of ik daar hints uit kan halen :P
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #712
Heb Jorgyboy zojuist een pm gestuurd ivm zijn inactiviteit, indien hij daarop reageert of niet vervallen de stemmen en schrijf ik hem zo eruit
 
Snap niet zo goed wat jullie doel nou is? We willen toch Hitler hebben? Of Churchill?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #719
De SS valt

At the time of the shooting of these 120 jews, there was a young Jewish boy of twenty who had a Nordic appearance, with blue eyes and blond hair. Himmler called that boy aside from the pit where he was to be shot and asked him if he were Jewish, whether his grandparents were all Jewish. The boy replied that as far as he knew, his entire family was Jewish. Then Himmler said that he couldn't help the boy, and the boy was executed along with the others. You could see how Himmler tried to save the boy's life…​

266px-Bundesarchiv_Bild_183-S72707%2C_Heinrich_Himmler.jpg


Heinrich Himmler, de laatste verrader in de ogen van Hitler van het derde Reich. Het was Himmler die de vredesonderhandelingen begon met Eisenhower in de laatste paar dagen het leven van Hitler.

Hij noemde het verraad van Himmler het schandelijkste verraad uit de hele geschiedenis. Hitler nam hem vervolgens, op 29 April 1945, al z'n titels en bevoegdheden af. Op het tijdstip van de degradatie was Himmler een Reichsführer-SS, Chef van de Duitse Politie, Rijkscommissaris van de Duitse natie, Rijksminister van Binnenlandse zaken, Opperbevelhebber van de Volkssturm en Opperbevelhebber van het Duits thuisleger. Een hele mondvol om het maar zo te zeggen.

Himmler zijn oorlogsmidaden waren de Geallieerden niet onopgemerkt gebleven en ze gingen niet in in het voorstel om hem vrij te waren van enige procesvorming. Arme Himmler, uitgespuugd door de Duitsers en wanneer hij bekend maakte bij het Duitse volk op slag neergeschoten. Ook vanwege z'n misdaden geen plek voor hem in het veelbelovende Amerika. Hij vermomde zich als Duitse soldaat in het grote Reich.

Echter door zijn nervositeit en door zijn slechte vermomming werd hij al snel bij een grensovergang gespot. Hij maakte zich bij de Britten aldaar zich bekend als Himmler en werd overgedragen aan het Britse 2e leger. Wanneer hij onderzocht werd door de Arts aldaar in zijn mondholte draaide hij zijn hoofd om en beet de cyanide capsule in zijn kies door. Himmler overleed op de grond voor het oog van de Britse kamparts na een kwartier tijd aan de gevolgen hiervan.

Himmler is dood, de slag om Berlijn zal niet lang meer duren aangezien de Russen de stad van alle kanten al hebben ingenomen

260px-Himmler_Dead.jpg


Jorgyboy was Himmler
 
Lol, en ik er maar van uitgaan dat Whami niet voor niets de hele tijd jimbooo zat te roepen, dus dat Whami vast Himmler moest zijn. Nog een geluk dat jimbooo dan nog een goede kill voor ons was :D
 
Terug
Naar boven