- Lid sinds
- 22 sep 2008
- Berichten
- 6.461
- Waardering
- 426
- Lengte
- 1m83
- Massa
- 100kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Je gaat je bench doortrekken naar je log? Ik ben denk ik degene naast jou die het het allerliefste ziet gebeuren maar ik denk dat je nog steeds te afhankelijk bent van de techniek op log. Log heb je nu even niet goed zwaar kunnen doen ook. Rustig verder werken aan die schouders sterker maken dan komt het vanzelf wel.
Heel goede training verder.
deze quote ik evenAls ik straks m'n rug weer pijnvrij kan afspannen en 1x even de groove oefen met submax gewicht ben ik meer dan klaar om een log pr te zetten in Soest.
spanx guys
Jij kent mij toch nu wel, samen met Sjaak, toch wel het beste qua training.. als ik in het algemeen in een opwaartse beweging zit in al m'n presses, gaat mijn oh push jerk / press / log ook gewoon vooruit. Als je verder leest zie je ook dat ik op de db OH press flink volume heb gedraaid met een dik volume PR.. zeker tov vorige weken.
Daarnaast hebben we t ook al een paar keer over gehad dat ik een oefening als log pushjerk niet zo vaak en zwaar hoef te doen om de motoriek goed te houden qua beweging. Dat is een van de (weinige) punten waarop wij verschillen qua trainingsbehoefte. Als ik straks m'n rug weer pijnvrij kan afspannen en 1x even de groove oefen met submax gewicht ben ik meer dan klaar om een log pr te zetten in Soest.
Kort antwoord: Neen
deze quote ik even![]()
Nog een paar weken alles op orde krijgen en dan ben je d'r klaar voor frank.


(heeft mij alleen m'n zondag gekost haha)
(hahaha)
k*t schMarc! Gij ketter!
snatch maar even uitgesteld naar m'n LB training morgen. Wel wat lui vandaag, maar desondanks een hele goede training..hopelijk kan ik deze opwaartse lijn nog t/m Soest / Limburger doortrekken.
