Fitness Seller

Marvinnen met Skatermarvin: Round is also a shape

  • Topic Starter Topic Starter
  • #39.281
Moet wel zeggen, het is ook wel zwaar om een Marvin te zijn. Mijn vriendin eet meer met maten en op werk heb ik ook niet 24/7 taart tot mijn beschikking. Ik zou in dat geval niet eens zo lean als Marvin kunnen worden, langer dan 1 maand houd ik het niet vol om zo veel dingen af te slaan :o.

Vanavond twee oliebollen eten bovenop m'n 1600 kcal inname, das toch best netjes hè. Maar als m'n vriendin er 25 had gekocht en 5 taarten ja dan was het voor mij ook een heel ander verhaal geweest.
Dat laatste is zo herknbaar..ik kan gewoon geen maat houden wanneer ik begin..

Dus er zijn op iedere gelegenheid twee opties:

ALLES!

of niets..

Heb je last van sociale druk om mensen een plezier te doen en mee te eten? Of is het bij jou vooral de innerlijke vreetzak die vecht om nee te zeggen tegen al die gebakjes, etentjes en snoepjes?
Ikzelf zou namelijk gek worden van zoveel sociale afspraken waarbij eten centraal staat. De afgelopen paar dagen ben ikzelf nogal gefrustreerd geweest door de sociale druk die ik voel als vrienden willen afspreken. Niemand in mijn kring is echt actief bezig met sporten, laat staan met voedingsschema's. En dan willen ze telkens alleen maar uiteten gaan. :o Meestal zeg ik dat ik dan later in de avond aansluit, maar dat zorgt wel voor veel onbegrip en gemene opmerkingen vanuit hun kant. Door dus voor 'mezelf' en mijn doelen te kiezen, lijk ik nu dus wel een aantal vrienden kwijt te raken. ???
Ik heb een innerlijke vreetzak, maar vooral ook een hoop dingen die aan eten geknoopt worden..

Daarbij nog een verwachtingspatroon. De stiefmoeder van mijn vrouw maakt letterlijk een pan extra wanneer ik kom eten. Ook wanneer ik zeg dat dat niet nodig is..
Gewoon niet meer omgaan met dat soort mensen :D
:roflol: Lekker kluizenaar worden..
Dat is wel enigszins herkenbaar. En dan hebben mensen commentaar dat je teveel met sport en voeding bezig bent. Dat zou volgens die mensen ongezond zijn. Dat diezelfde mensen zich op vrijdag en zaterdag helemaal klem zuipen, is vanzelfsprekend wel super gezond....

Overigens om op de vraag van @Skatermarvin terug te komen. Ik heb ook erg veel moeite mij in te houden qua eten. Als ik eenmaal begin, weet ik van geen ophouden meer. Vooral bij gelegenheden waar het eten voor het grijpen ligt, zorgde dat in het verleden voor forse vreetfestijnen. Inmiddels weet ik dat bij mij "alles of niets" het beste werkt en maak ik vooraf een duidelijke keuze: ik eet wel of ik eet niet. Dat kan dus betekenen dat ik op verjaardagen vlaai, taart, toastjes en chips etc allemaal afsla. Dat kan ook betekenen dat ik op een bbq helemaal los ga. Intermittent fasting vind ik ook een super uitvinding. Daarmee houd ik mijn bloedsuikerspiegel (had ik voorheen erg veel last van) perfect onder controle en dat helpt voor mij enorm tegen zoete trek. Verder werkt het natuurlijk ook goed om dagelijks flink cardio te doen. Ik weet dat veel mensen op dit forum daar een gruwelijke hekel aan hebben, maar ik vind het een prettige manier om mijn hoofd leeg te maken. Ik ben nogal beweeglijk ingesteld en door cardio kan ik tenminste een deel van mijn overtollige energie kwijt. Dat ik dan extra veel kan eten, is een mooie bijkomstigheid!
Zo herkenbaar dit! Nu ga ik me misschien toch maar voornemen op zijn minst 1 van de twee verjaardagen dit weekend maar gewoon op alles nee te zeggen en de hele avond boos te kijken:roflol:

Het meeste is in de posts hierboven wel gezegd. Wat ook helpt is Deadliften, dan krijg je misschien weer een sterkere ruggengraat. ;)
Als je cut voor de fotocontest lukt het je toch ook gebakjes te skippen, of niet? Het zou sowieso al schelen als je buiten de feestjes in het weekend doordeweeks wel gewoon 100% je aan je schema houdt. In het verleden pakte je wel eens de fiets naar je werk. Na een cheat is dat natuurlijk prima voor de extra (straf)cardio.
Van deadliften, conventioneel krijg ik alleen maar last van mijn rug(gegraat)..

Met de contst heb ik ook een soort doel..momenteel niet en dan boeit het me wat minder, maar desondanks ben ik wat ontevreden momenteel..

Ook een idee!:piggy:

Ik heb alleen een hekel aan squats en deadlifts:roflol:
Iedereen loopt hier te b**chen maar staan +5% hoger in BF dan Marv :roflol:
Haha, thanks Rob:D
Tis gewoon "the fun thing to do" :)

Eerlijk is eerlijk: zijn fysiek is beter dan het grootste deel van het forum... Stel je voor wat zijn mogelijkheden zouden zijn als hij eens wat dedication toont en gaat BULKEN.
True, true..maar dat gaat niet gebeuren. Denk overigens dat ik natty niet veel verder ga komen om maar ens een vrijdagrel te starten..:rolleyes:

Imo heeft Marv gewoon een gezonde balans tussen zijn 'hobby' en privé leven. Het ene staat het andere niet in de weg. En zo hoort het ook.
Precies:marvin:

Vandaag daarom maar weer gestart met strafcardio..want was gister spelletjesavond. Niet enorm uit de hand gelopen, maar toch kon mijn lichaam wat cardio gebruiken...

Strafcardio, naar werk fietsen (totaal):
80-90min / ~29km / ~700-800kcals

En de voeding..

Voeding, vrijdag 12-10-2018:
7:30 2 koppen koffie
Post-cardio: 6g BCAA Recovery (XXL)
9:00 2 koppen koffie
11:00 40g whey delicious (XXL) + 15g notenmix + multivit + vit D
12:30 150g kipfilet + 125g spinazie + blik monster energy ultra violet:heart:
15:00 150g kipfilet roasted paprika + 100g wok verde mix + 15g notenmix
Intra-cardio: 6g BCAA Recovery (XXL)
18:00 30g nightprotein (XXL)
19:30 275g opgebakken aardappels + 150g varkenshaas + ~200g groene groente (~850kcals)

~1765kcals, E/K/V = 210g (47%) / 80g (17%) / 70g (36%)
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #39.282
Nou, er zijn toch wel uitspattingen die vermeden kunnen worden zonder in te boeten op zijn sociaal leven :P

Maar nogmaals: Zijn fysiek is prima, net daarom de vraag wat hij zou bereiken met 1 jaar 100% toewijding.

Hij zegt wel dat hij er de genen niet voor heeft maar dat is onzin IMO als je bedenkt dat hij deze fysiek heeft en eigenlijk qua voeding nog veel marge heeft.

Het is maar wat je prioriteiten zijn en we zullen nooit het antwoord weten op de vraag"wat als...?".
True, als, als, als..

Ik weet zeker dat een jaar 100% toewijding me verder gaat brengen..

dan ben ik gescheiden, en buffer & droger:roflol:
 
Nou, er zijn toch wel uitspattingen die vermeden kunnen worden :P

Maar nogmaals: Zijn fysiek is prima, net daarom de vraag wat hij zou bereiken met 1 jaar 100% toewijding.

Hij zet wel dat hij er de genen niet voor heeft maar dat is onzin IMO als je bedenkt dat hij deze fysiek heeft en eigenlijk qua voeding nog veel marge heeft.

Het is maar wat je prioriteiten zijn en we zullen het nooit het antwoord weten op de vraag"wat als...".

Waarom zou je dat willen vermijden? Wie wil er nou in godsnaam als een BB'er leven? Daar is geen f**k aan. En voor wat dan nog? Die halve kg spier extra?
Als je buffed wilt worden zet je gear. Klaar. Anders ben je gewoon hetzelfde als al die vegans etc... cult clubje met veel meme's op instagram ofzo.
 
Imo heeft Marv gewoon een gezonde balans tussen zijn 'hobby' en privé leven. Het ene staat het andere niet in de weg. En zo hoort het ook.
Dan moet je ook niet zo janken altijd. Dat je geen keuze kan maken dus taart of kipnuggets
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #39.289
Waarom zou je dat willen vermijden? Wie wil er nou in godsnaam als een BB'er leven? Daar is geen f**k aan. En voor wat dan nog? Die halve kg spier extra?
Als je buffed wilt worden zet je gear. Klaar. Anders ben je gewoon hetzelfde als al die vegans etc... cult clubje met veel meme's op instagram ofzo.
Dit is zo waar! Enkel voor de elite is het weggelegd om natty buff en droog te worden..de rest kuurt..of is buff..of shredded
@Skatermarvin: Nu hoor je het eens van iemand anders!!! Kuren nu! :D
:roflol: Dat levert hetzelfde op als ik in voorgaande post schetste...een scheiding.

Mocht over zeg 10-15 jaar mijn test dalen (bepaald bij de huisarts), dan overweeg ik wel TRT

Dan moet je ook niet zo janken altijd. Dat je geen keuze kan maken dus taart of kipnuggets
Ik denk dat velen die struggle wel herkennen hoor..of althans er zijn er maar weinig tevreden hier..
Vrijdagmiddag rel in de ochtend?
Algemene vrijdagrel denk..
Of gewoon stoppen met janken over het feit dat hij zit te janken? Bende jankende wijven! :trollface:
:roflol:

:janken:

Hoe krijgen wij anders dit topic nog gevuld als wij marvin niet meer kunnen bashen
Ook weer waar..come at me!

Volgende meet wil ik graag IRL gebashed worden, want dat gebeurt nooit!:scold:
 
:o
Nu ga ik me misschien toch maar voornemen op zijn minst 1 van de twee verjaardagen dit weekend maar gewoon op alles nee te zeggen en de hele avond boos te kijken
Je hoeft toch niet boos te kijken, je kan gewoon uitleggen dat je het te veel energie kost om dit er weer allemaal af te moeten trainen.
Strafcardio, naar werk fietsen
:thumb:
 
Een toetsenbordheld is toch anders dan IRL (jij moet een hoop karma hebben uitgedeeld in 15 minuten :P)
 
De meeste die op de meet aanwezig zijn, bashen je hier toch ook niet.
Ik wil wel een poging ondernemen volgende keer hoor :devil:

Maar ik snap je gejank wel.
Je eet graag en veel. Toch wil je die (contest)fysiek behouden.
Bij de minste uitspatting sta je gewoon veel minder (waterretentie, maaginhoud, fluff, bla bla). Het enige jammerlijke aan je gedrag is voor mij de overcompensatie (strafcardio etc). Maar misschien word je wel echt dik als je af en toe niet eens afremt.

En wat @Robke78 zegt.. Dat alle natty helden hier eens op 8-10% gaan zitten met lengte = lichaamsgewicht (+2-3kg) en dan oordelen
 
En wat @Robke78 zegt.. Dat alle natty helden hier eens op 8-10% gaan zitten met lengte = lichaamsgewicht (+2-3kg) en dan oordelen
Robke heeft natuurlijk een punt.

Het blijven hoofdzakelijk natuurlijk grappig bedoelde opmerkingen. Marvin probeert natuurlijk ook wel wat opmerkingen los te weken en gaat er ook leuk mee om vind ik.
Even voor de duidelijkheid: Ik sta zelf op rond de 10%. Weeg 72kg bij 1,75m... :o
 
Het leven zoals het is @ Marvin's log is toch 1 van de redenen geworden waarom ik dagelijks naar het forum kom :thumb:
 
Wat een bende jankende bitches in dit topic. Ram er gewoon allemaal die naald in en pak eens wat gains.

#lifecanbesimple
 
Terug
Naar boven