- Lid sinds
- 12 aug 2010
- Berichten
- 20.377
- Waardering
- 4.829
- Lengte
- 1m77
- Massa
- 83kg
- Vetpercentage
- 10%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Hmm, is wel het overwegen waard. Of de FSQ een kans geven..Ik zou persoonlijk wel blijven squatten al is het maar erg licht. Maar als je per se niet wil squatten kan dat ook.
De kans is groot dat ik regelmatig opvolgende dagen train..ik ga even in jouw log gluren..Het is qua opbouw van het schema wel essentieel om te weten of je ook dagen op eenvolgend achterelkaar traint m.b.t. herstel namelijk. Echter train jij niet graag tegen je max op compounds, dat scheelt al. Waarom probeer je niet de high frequency opzet die JW gebruikt(e), met een extra dag rust?![]()
Hmm..das niet zo verkeerd..zit wel wat verspreid pompwerk in bij mij imo.. elke dag wel een armen oefening.

Ik moet bekennen dat ik gister ook honger had! En toen ik van plan was een snoepje te pakken...werd de pot door mijn gf uit mijn handen getikt..oef.. 2300 per dag... ik zou omvallen van de honger
maar ja.. als je het weekend alles zodanig compenseertje moet wat he!

Zie planning (in de spoiler)Morgen hack squat. Niet stiekem vergeten omdat het een compound is he
Denk dat hij wel gaat bevallen! Zou wel altijd samen pakken met leg press op één dag.

)
)
), 6 (nipt!)
)
)
)
)
)
)
)Nee..komt door de 1M.R. vortex pre-workout en dan de rode variant...weet niet wat daar in zit, maar heb 1 keer 'perongeluk' 3 scoops genomen en toen dacht ik dat ik dood ging..
Nee..komt door de 1M.R. vortex pre-workout en dan de rode variant...weet niet wat daar in zit, maar heb 1 keer 'perongeluk' 3 scoops genomen en toen dacht ik dat ik dood ging..
Zweette me helemaal kapot..trillering en was rood als een kreeft over heel mijn lijf in combinatie met branderige ogen en een loopneus..
Ik ook! Zo nog even wat 'how to barbel hacksquat' filmpjes checken..
Zou kunnen..er zit in die rode in ieder geval not zo legal stuff..Klinkt als een high dose cafeine met wat ephedrine ofzo erbij...
Bij geen zin in squats...gebrek aan smithrack en hacksquat..BB Hacksquat? Bij gebrek aan een hacksquat machine oid?

Hmm, is wel het overwegen waard. Of de FSQ een kans geven..
De kans is groot dat ik regelmatig opvolgende dagen train..ik ga even in jouw log gluren..
Hmm..das niet zo verkeerd..
Ik moet bekennen dat ik gister ook honger had! En toen ik van plan was een snoepje te pakken...werd de pot door mijn gf uit mijn handen getikt..
Zie planning (in de spoiler)
De training van gister ging best lekker! De bench was bezet, dus deze heb ik vervangen voor wide grip floorpress..
Chest & triceps:
Incline benchpress
20kg: 20 (warmup)
40kg: 12 (warmup)
60kg: 12, 12
65kg: 8 (iets over), 7+2 (rest-pause)
Paused wide grip floorpress:
60kg: 12 (easy!)
70kg: 12 (nice!)
80kg: 6 (iets over..pittig!), 6 (nipt!)
Standing cable fly's (high pulley):
27kg: 12
32kg: 10 (sqeeeez!)
36kg: 10 (nipt! zweet me kapot!!)
Superset: Rope pushdown + Reverse grip cable Pushdown:
23kg: 15 (supereasy!) ss 23kg: 15 (idem)
27kg: 15 ss 27kg: 15
32kg: 15 (easy, huh?) ss 32kg: 15 ()
36kg: 10 (ineens op...) ss 36kg: 15 (3f.)
Incline push ups:
Bw: 15 (tricep focus), 15 (tricep focus), 15 (borst focus..lange TUT!)
Dippen:
Bw: 10 (t*ring!), 12 (snellere reps), 12 (nipt, maar nice)
Tricep kickbacks:
6kg: 12
7kg: 12 (lekker explosief)
8kg: 15 (huh?)
Rating: (nice, nice)
En de planning voor vandaag!
Legs:
Barbel hacksquat:
4x8-12
SLDL (barbel):
4x12
Standing calf raise:
4x8-12
Legpress (voeten laag/smal):
3x10
Leg extentions:
15, 12, 10, 8, 6
Seated calfraise:
3x10-15
Ab-work & cardio?
Voeding, woensdag 11-05-2016:
6:30 1 monster caps (niet omdat het moet, maar omdat het kan..)
7:15 2 koppen koffie
9:00 1 kop koffie
11:00 80g havermout+ 30g whey isolaat + 10g rozijnen + multivit + vit D
12:30 150g rijst + 125g kipfilet + 125g spinazie + grapefruit
15:00 150g rijst + 125g kipfilet + 125g spinazie
Pre-workout: 10g Devil’s shot
Post-workout: 30g whey isolaat
18:30 Avondeten (~750kcals) + 25g nightprotein
~2200kcals, E/K/V = 190g (35%) / 250g (45%) / 50g (20%)
Ik ook! Zo nog even wat 'how to barbel hacksquat' filmpjes checken..
Zou kunnen..er zit in die rode in ieder geval not zo legal stuff..
Echter als je tegenwoordig een pot besteld...dan krijg je de blauw/witte variant en die is nog niet half zo goed als rood..de rode kun je als samples bestellen bij de shop die ik liever niet noem..
Bij geen zin in squats...gebrek aan smithrack en hacksquat..
Ja..ik train bij een shit gym..![]()
Hoop dat die hacksquat wat is!
Airco stond aan in de gym..dus dat was het nietTren? PWO? Opzich was het gewoon t*ring warm gisteren.. Ik heb zelf zelden zoveel gezweet in een training in ieder geval!!
Ik ben benieuwd hoe die hacksquat je gaat bevallen trouwens.

Waardeloos!Bij mij ook geen hacksquat of reverse hacksquat apparaten helaas, die mis ik echt wel, want met mijn onderrug zijn dat de enige vormen van squats die ik blessurevrij kan doen.. Alles met BB is vragen om ellende helaas.. Dan maar 45 Plate Loaded LP for life ofzo..

Zullen we maar ruilen van gym dan..zonde dat jij daar traintwij hebben wel zon hacksquat apparaat.. en een smith, en een squatrack, en een sissysquat apparaat, verticale legpress & en een normale legpress..
En ik gebruik alleen het powerrack![]()


Morgen hack squat. Niet stiekem vergeten omdat het een compound is he
Denk dat hij wel gaat bevallen! Zou wel altijd samen pakken met leg press op één dag.
Leg press zie ik echt als een massa bouwer die je zwaar kan pakken en hack squat één waarmee je met weinig gewicht effectief meer en andere spieren van je been kan pakken dan met een leg press bijv.Waarom deze twee combineren? Ik heb deze combi nu idd ook in m'n schema staan en ik vroeg me al af waarom dat is.
