- Lid sinds
- 10 dec 2009
- Berichten
- 10.816
- Waardering
- 2.020
- Lengte
- 1m88
- Massa
- 83kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ging wel aardig door ja!3 minuten, niet verkeerd haha
Geniet van je weekend!
Thanks Tymen! Is tot nu toe wel aardig gelukt!
Thanks Bart!hahaha... man o man wat een wedstrijd
Lekkere training, t-bars zien er sterk uit.
Knalde niet echt lekker op negerzoenen, maar ach!lekker lekker hoor binnen 3minuten en daarna knalluh in de gym goed werk! he goed weekend marvin!
Jup, waren er 12...24 had ik ook nog wel gered in 15 minuten denk!gadverdamme negerzoenen zou echt over me nek gaan haha
wel netjes 3 minuten
12 waren het er toch?
Thanks flower!
Zeker! Hoewel...na 6 vond ik ze al niet zo lekker meer!
Ja...


Nee hoor..dat kwam door vrijdag! Had ik een feestje gehad bij mij thuis met wat vrienden/vriendinnen en er lag wat chips en meuk verspreid over de vloer + dat mijn huis weer eens toe was aan een schoonmaakbeurt!Volgens mij heb je wat uit te leggen als je na een avond brothers moet dwijlen![]()

Heb deze keer echt alles binnen gehouden!




Dat had ik nodig ja! K*t training..motivatie van niks!
Jup...ussual shit!

Chill was het niet, maar het was wel een training!Ben benieuwd of je er een chille training uit hebt kunnen pompen broski

): 15x136kg, 12x136kg, 10x136kg -->Kramp!
Mineralen toch?
Jaja..
Haha, thanks Hendrie!
Thanksde filmpjes in dit topic brah;
http://forum.dutchbodybuilding.com/f254/nieuwe-held-op-youtube-265933/
motivation yeah buddy!

You not mirin..
